Photoblocks

Mówiąc najprościej fotobloki to wydruki fotograficzne przyklejone do bloków drewna (zamiast druku bezpośrednio na drewnie), dzięki czemu zdjęcia zachowują swoją wysoką jakość. Pokryty warstwą ochronną na działanie wody i światła, każdy blok jest stworzony aby przetrwać próbę czasu. Ta ręcznie malowana warstwa ochronna dodaje niepowtarzalnego wyglądu i tekstury, która emuluje subtelny urok malowanego elementu.

Bloki fotograficzne są pięknym połączeniem nowoczesnego technologicznego projektu fotograficznego i rustykalnego rękodzieła. Proces ten odbywa się całkowicie ręcznie, co oznacza, że każdy Photoblock to jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Z tego powodu elementy potrzebują własnego czasu układania, wykańczania, powlekania i suszenia druku. Wymaga to dokładnie przydzielonych ram czasowych aby zagwarantować że otrzymany produkt jest absolutnie idealny.

Cennik Photobloków

Podane ceny są cenami brutto.
Fotobloki można zamówić w różnych rozmiarach i kształtach (w krótkim czasie również w kształcie koła). Większość można również zamówić w ramce.